Kemin Seudun Golf OY, kenttäyhtiö

Hallitus 2019

Kari Honkanen puheenjohtaja 0400888517 kari.honkanen@elisanet.fi
Pertti Jouhki kenttätoimikunnan pj 0407259637 perttijouhki@suomi24.fi
Aimo Riipi 0400383220 aimo.riipi@gmail.com
Urho Määttä 0445220440 urhomtt@gmail.com
Hannu Suomela 0400626748 hannu.suomela@pp.inet.fi
Raimo Lahtinen raimo.lahtinen@pp2.inet.fi
Hannele Huttunen sihteeri 0408387875
Eeva-Liisa Aula taloudenhoitaja 0401662063 eeva-liisa.aula@lapinliikunta.fi


Pöytärkirja KSG vuosikokous 17.2.2019

Tasekirja 2018

Tilintarkastuskertomus 2018

Toimintakertomus 2017-2018

Toimintasuunnitelma 2019

Talousarvio 2019