Kemin Golf Klubi ry

e-mail: kemi.golf@gmail.com
Jungonkatu 2, 94600 Kemi, puh. 040 838 7875
postiosoite: PL 197, 94101 Kemi

Seuran säännöt

Seuran hallitus 2017

Osmo Happonen puheenjohtaja  050 0748993   osmohapponen2@gmail.com
Oili Kopakka sihteeri  040 8387875   oili.kopakka@luukku.com
Anneli Matinlassi  taloudenhoitaja  040 5639028   anneli.matinlassi@pp.inet.fi
Jäsenet  
Arto Alahäivälä  050 5989010   arto.alahaivala@gmail.com
Mikko Anttila  040 0543053   mikko.t.anttila@gmail.com
Eija Karjula  varapj.  040 7688214   eija.karjula@gmail.com
Jouni Knihtilä  040 5007802   jouni.knihtila@gmail.com
Tiina Lamminen  041 4604288   tiina.lamminen@kemi.fi
Jari Tuomela  040 7349196   jari.tuomela@pp.inet.fi
Kutsuttuna
Hannu Kankaanpää  kapteeni  040 5477737   hanski.kankaanpaa@gmail.com
Raija Haapa  ladykapteeni  040 5464012   raija.haapa@gmail.com
Kari Honkanen KSG Oy:n puheenjohtaja  040 0888517   kari.honkanen@elisa.net

Kemin Golf Klubi toteutti syksyllä 2016 jäsentyytyväisyyskyselyn.
Tavoitteena oli kerätä koko jäsenkunnalta mielipiteitä seuran toiminnan kehittämiseksi.
 
Vastausprosentti oli peräti 52%. Keskiarvot eri kysymyksissä vaihtelivat välillä 7,32 - 8,58 (1-10 asteikolla).
Yritysten hyvin usein käyttämä ns. suositteluindeksi (Net Promoter Score, NPS) oli erittäin hyvä,
eli 8,23. ”Parannusehdotuksia”- ja ”Vapaa sana” –osioon saatiin peräti 104 kommenttia.

Hallitus hyödyntää kyselyn tuloksia toiminnansuunnittelussa.
 
Kiitos kaikille osanottajille!
 
Kyselyn käytännön toteutuksesta vastasi Plaza Consulting

Tasekirja 2016

Tilintarkastuskertomus 2016

Kemin Golf Klubi ry:n toimintasuunnitelma 2016